UCZELNIANE SPOTKANIE NA SŁONECZNEJ POLANIE

Szanowni Państwo, Wykładowcy i Studenci Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie,
bardzo stęskniliśmy się za Wami, sale i korytarze są puste, a życie studenckie w budynkach Uczelni się zatrzymało. Przenieśliśmy się w świat wirtualny. Aby poczuć namiastkę normalności, odnowić znajomości, poznać się, a nawet tak po prostu zobaczyć, serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie wraz z Rodzinami, Przyjaciółmi na Rajd pn.: “Uczelniane spotkanie na słonecznej polanie”, który odbędzie się 19 czerwca 2021 r.

Rajd rozpoczynamy rozgrzewką przed budynkiem Uczelni przy ul. Broniewskiego 14 w Szczecinie o godzinie 10.00, którą poprowadzi dla nas Pani dr Kinga Michnik. Do celu Studentów i Wykładowców prowadzić będzie Rektor WSH TWP w Szczecinie dr hab. Waldemar Urbanik prof. WSH TWP.
Po treningu ruszamy Lasem Arkońskim na „Polanę Miodową” przy ul. Miodowej (mapka w załączeniu).
Każdy może iść lub jechać w swoim własnym tempie. Można zabrać kijki, rowery, hulajnogi, a przede wszystkim dobry humor i pogodę ducha.
Na polanie ok. godz. 12.00 czekać na wszystkich będzie ognisko, kiełbaski do pieczenia oraz napoje.

Każdy Uczestnik po ukończeniu Rajdu otrzyma od nas medal za wytrwałość, ale to nie wszystko. Spośród uczestników rajdu rozlosowane będą nagrody ufundowane przez Rektora WSH TWP.
Bardzo liczymy na Państwa obecność i wspólne spotkanie. Zachęcamy aby zabrać Rodzinę i Przyjaciół.

Fundatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie.

Uruchamiamy rejestrację pod linkiem: https://forms.gle/ChrNYUiHnUJg2AZb9
Każdy Uczestnik musi być zarejestrowany, więc jeśli zabieracie Państwo osoby towarzyszące, każdego z osobna należy zarejestrować.

Cieszymy się na ten wspólny czas, który będzie preludium do sesji, wakacji i nowego roku akademickiego.
Zespół WSH TWP