TOLES dla studentów Prawa

Unikalna oferta w skali ogólnopolskiej!

Kształcimy prawników na europejskim poziomie!

W ramach jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo studenci nabywają solidne umiejętności z zakresu angielskiego języka prawa, ucząc się, jak poprawnie pisać i mówić o polskim prawie w języku angielskim. Jednocześnie studenci są przygotowywani do zdania prestiżowego egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills) – jedynego na rynku egzaminu sprawdzającego znajomość angielskiego języka prawniczego.

Egzamin TOLES został opracowany przez Global Legal English Limited z Wielkiej Brytanii, członka międzynarodowej sekcji the Law Society of England and Wales, we współpracy z najważniejszymi kancelariami na rynku. Uzyskanie wyniku w „złotym zakresie” na poziomie Advanced oznacza, że dana osoba włada angielskim językiem prawniczym porównywalnie do anglojęzycznego prawnika.

Już na studiach nasi studenci będą mieć okazję na zdobycie rozpoznawalnego w międzynarodowym środowisku prawniczym certyfikatu, który potwierdza konkretne, praktyczne umiejętności językowe, co sprawia, że jest on bezcennym atutem w CV każdego przyszłego prawnika.

Zajęcia prowadzi kanadyjski tłumacz przysięgły, wykładowca praktyki przekładu prawniczego i prawnego, mgr Agata Wójcicka z autoryzowanego centrum szkoleniowego TOLES – Legal English School w Szczecinie.

SPECJALNA ZNIŻKA!!!
W dniach 1-30 września niższe czesne o 1000 zł. Koszt całego 1 roku studiów to tylko 4000 zł

Zapraszamy do zapoznania się z kierunkiem Prawo oraz do rekrutacji: informacje