Pozorowana akcja poszukiwawcza GOPR-weź udział!

WEŹ UDZIAŁ W POZOROWANEJ AKCJI POSZUKIWAWCZEJ PROWADZONEJ PRZEZ GOPR – NAJLEPSZYCH POSZUKIWACZY W KRAJU!

W sobotę 28 października czeka nas niezwykłe wydarzenie: pozorowana akcja poszukiwawcza, którą poprowadzą członkowie Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Wołczkowo. Dzięki uprzejmości GPR OSP Wołczkowo udział w tej akcji mogą wziąć studenci WSH TWP w Szczecinie!

Akcja rozpoczyna się 28 października o godzinie 14.00. Zbiórka: Leśno Górne 11, pod pałacem (powiat policki, okolice Tanowa). Akcja zakończy się około godziny 21.00. Po akcji organizatorzy zaplanowali wspólne ognisko oraz możliwość rozmowy z członkami GOPR-u.

Udział w akcji jest bezpłatny. Uczestnicy powinni być ubrani ciepło, stosownie do pogody i do pracy w terenie leśnym. Każdy uczestnik jest zobowiązany zaopatrzyć się we własną latarkę.

Studenci, którzy przyłączą się do akcji, otrzymają przygotowane przez GPR OSP Wołczkowo zaświadczenie o uczestnictwie.

Udział w akcji jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu się. Formularze zgłoszeniowe można pobrać na stronie internetowej uczelni albo odebrać w Centrum Obsługi Studenta. Zgłoszenia elektroniczne należy przesyłać na adres: zjazdownik@wshtwp.pl, zgłoszenia wydrukowane należy składać u Dziekana Wydziału Nauk Stosowanych. Termin nadsyłania/składania zgłoszeń mija 19 października 2017 roku.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Dowiecie się z najlepszego źródła, czym jest akcja poszukiwawcza, spotkacie interesujących ludzi, poznacie ciekawe metody pracy
i zdobędziecie niezwykłe doświadczenie!

Tutaj pobierz formularz zgłoszeniowy