„PIĘKNO BEZ BARIER” w WSH TWP

„PIĘKNO BEZ BARIER” w WSH TWP

Senioralne Studio Kosmetyczne „PIĘKNO BEZ BARIER” to temat ostatnich bezpłatnych warsztatów w ramach Humanistycznej Akademii Seniora. Warsztaty odbyły się 21 czerwca i jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem Seniorów ale nie tylko.

Warsztaty poprowadziła pani Elżbieta Grodź-Muchalska z Centrum Edukacji Pasja. Tematyka była różnorodna- od pielęgnacji dłoni oraz paznokci do pielęgnacji stóp.

Uczestnicy warsztatów zapoznali się z tajnikami przeprowadzania zabiegów kosmetycznych w domu oraz z praktycznymi wskazówkami nt. makijażu oraz doboru odpowiednich kosmetyków. Pytań było wiele, odpowiedzi również i mamy nadzieję, że kompetentny wykład pani Elżbiety znajdzie zastosowanie w codziennym życiu Uczestników warsztatu.

Nie można również zapomnieć o studentkach pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacyjnej, które w przerwie serwowały wszystkim zdrowe koktajle owocowo-warzywne a co najważniejsze przygotowały atrakcję spotkania: pokaz mody senioralnej. Modelki przedstawiły kilka kolekcji, pozostałe kolekcje można było zobaczyć na manekinach stojących w sali.

Profesjonalizm prowadzącej pokaz mody oraz modelek chodzących po wybiegu przerósł nasze oczekiwania. To dowodzi, że WSH TWP ma wspaniałych studentów. Dziękujemy