Opinie o warsztatach organizowanych w Biurze Karier

Opinie o warsztatach organizowanych w Biurze Karier

Uważam, że warsztaty zostały przeprowadzone profesjonalnie, temat został wyczerpany. Moje odczucia są takie, że wychodzę dziś z tej sali jako “bogatsza” osoba. Wierzę, żę będę sobie lepiej radzić w kontaktach z innymi ludźmi. Na warsztaty chodziałam ja, ale korzyści będą mieli również moi bliscy.
Uczestnik warsztatu “Asertywność”

Warsztat był prowadzony w sposób bardzo profesjonalny. Osoba prowadząca była bardzo dobrze przygotowana. Mam nadzieję, że porady i wskazówki jakie wyniosłam z warsztatu będa towarzyszyły mi w życiu codziennym i będę pokonywać wszelkie trudności.
Uczestnik warsztatu “Asertywność”

Bardzo jestem zadowolona, że wzięłam udział w warsztacie, to na pewno wiele zmieni w moich relacjach z otoczeniem i pozwoli uporać się z sytuacjami problemowymi. Kadra prowadząca bardzo kompetentnie i w sposób dostępny przekazała mi treści z tematu warsztatu.
Marta Furmańczyk

Warsztat “Komunikacja interpersonalna” jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, a może nawet zaskoczył. Poruszone zostały wszystkie istotne dla mnie kwestie. Żadne z pytań i problemów nie pozostało bez odpowiedzi. Oceniam warsztat zdecydowanie pozytywnie. Praca z prowadzącą przebiegała bardzo miło. Dziękuję za tą atmosferę oraz wyczerpującą tematykę szkolenia. Chętnie brałabym w nim udział gdyby trwało dłużej.
Katarzyna Przasnek

Uczestniczyłam w warsztacie “Rozmowa kwalifikacyjna z elementami autoprezentacji”. Uważam, że zajęcia te dały mi osobiście wiele do myślenia. Pomogły mi odkryć moje słabe strony, wiem już nad czym warto popracować. Ale ta analiza własnych umiejętności nie była szablonowym spisem wad i zalet, została przeprowadzona w sposób obrazowy i urozmaicony, poprzez sprawdzenie siebie samego w symulacjach rozmów i autoprezentacji. Uczestnicy warsztatu zostali zapoznani z procesem rozmowy kwalifikacyjnej w postaci “skompresowanej pigułki”. Ponadto warsztat umożliwił mi poznanie swojej osobowości w obiektywny sposób, bo tu ocena naszej osoby pochodziła ze „źródeł zewnętrznych” – pozostali uczestnicy warsztatu. To pozwoliło mi na uświadomienie sobie tego, jak postrzegają nas inni. Wydaję mi się to istotne, ponieważ podobnie może nas odebrać pracodawca przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjną. Dziękuję, mnie warsztaty te dały wiele cennych informacji na swój temat. Pozdrawiam i czekam na kolejne warsztaty 😉
Karolina Kubacka

Uczestniczyłam w trzech warsztatch/szkoleniach (komunikacja interpersonalna, asertywność oraz zarządzanie czasem), z których jestem bardzo zadowolona. Wszystkie spotkania przeprowadzone zostały niezwykle profesjonalnie: rzetelne przygotowanie osób prowadzących szkolenia, idealnie dobrana tematyka warsztatów – teoria przekazana w sposób bardzo przystępny, połączony z ćwiczeniami praktycznymi, wiele przydatnych informacji, wskazówek, rad oraz materiałów. Na zajęciach panowała bardzo przyjazna atmosfera, która powodowała, że spotkania były ogromną przyjemnością. Skorzystanie z warsztatów/szkoleń szczerze i serdecznie polecam wszystkim osobom chcącym pracować nad własnym rozwojem, bowiem przekazane wiadomości oraz nabyte umiejętności doskonale przydają się w praktyce.
Anna Krzak

Gdy po raz pierwszy usłyszałem o Biurze Karier WSH TWP, oferującym swoją pomoc studentom jak i absolwentom, pomyślałem sobie „kolejny niewypał na rynku pracy”. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że osoby tam pracujące, posiadały i do dzisiaj posiadają oprócz wykształcenia i odpowiedniej wiedzy, również ciekawe pomysły, które stały się w moim życiorysie początkiem drogi zawodowej. Wszystko zaczęło się od ciekawych szkoleń – ot chociażby „Spadochron”. Następnie wspólne akcje charytatywne w ramach „Zakręconych” – nie wiecie o co chodzi, przyjdźcie i zapytajcie się. W międzyczasie wiele rozmów, zaś na deser wspólny projekt „Smok w pogotowiu”. Dziś już wiem, o czym przekonałem się dosyć szybko, że w tym biurze pracują osoby kreatywne, będące drogowskazem na zakrętach kariery zawodowej.
Marek Imgront