Naukowa Wiosna Humanistów w kolejnej odsłonie….

Naukowa Wiosna Humanistów w kolejnej odsłonie….

Mamy za sobą pierwszy z czterech paneli warsztatowych, jaki się odbył 28 maja 2015 r. Odwiedzili nas licznie przedstawiciele wielu środowisk zawodowych z terenu województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.
Było zarówno poważnie, jak i bardzo energetycznie. Trudne dylematy społeczne, związane z kryzysem w życiu człowieka poruszył w swoim warsztacie Pan Leszek Podolecki, Prezes Fundacji ,,Instytut św. Br. Alberta” w Świnoujściu, mający wieloletnie doświadczenie w pracy z więźniami oraz Pani mgr Teresa Lipko, doradca ds. uzależnień i przestępczości, która wraz z grupą członków wspólnoty AA poprowadziła warsztat poświęcony interwencji w kryzysie uzależnień. Zupełnie inną tematykę podjęła Pani dr Magdalena Woźniak- Miszewska – specjalistka ds. inwestycji, która podzieliła się swoją bogatą wiedzą praktyczną z zakresu pozyskiwania inwestorów zagranicznych przez gminę. Poważną atmosferę wśród naszych gości rozładowały natomiast warsztaty z samoobrony, poprowadzone z rozmachem przez wielokrotnego mistrza w karate Pawła Bombolewskiego.
Uczestnicy wszystkich warsztatów wyszli z nich w pełni usatysfakcjonowani, deklarując swój udział w kolejnych spotkaniach, na które zapraszamy wszystkich gorąco już od 8 do 11 czerwca 2015 r.
Gorąco zapraszamy !!!

HARMONOGRAM