Aktualności – Zgorzelec – stypendia

Aktualności – Zgorzelec – stypendia

Uwaga studenci WSH TWP Wydziału Zamiejscowego w Zgorzelcu.

 

  1. W semestrze wiosenno-letnim roku akademickiego 2018/2019 wnioski o stypendium socjalne należy składać poprzez platformę e-dziekanat w terminie od 01 do 31 marca 2019 r.

Należy zalogować się do e-dziekanatu (dane do logowania otrzymają Państwo w dziekanacie Uczelni), z menu bocznego wybrać zakładkę o nazwie STYPENDIA. Tam znajdują się wnioski o przyznanie pomocy materialnej. Proszę wybrać właściwy wniosek, wypełnić go elektronicznie, wysłać do systemu ewidencji wniosków, wydrukować, podpisać we wszystkich koniecznych miejscach i dołączyć do wydrukowanego wniosku komplet załączników, adekwatny do aktualnej sytuacji studenta. 

  1. Jeśli sytuacja materialna studenta nie zmieniła się od dnia złożenia wniosku o stypendium socjalne w jesienno-zimowym semestrze, to do wniosku o stypendium socjalne w obecnym semestrze – student załącza tylko Załącznik J (dostępny w e-dziekanacie).
  2. Natomiast jeśli sytuacja studenta uległa zmianie, to student musi na nowo złożyć komplet wszystkich dokumentów (tak, jak w poprzednim semestrze).

 

Z pozdrowieniami
Katarzyna Ufniarz
tel: 91 44 80 021