AKADEMIA COACHINGU

Studia podyplomowe pozostałe kierunki

Cel studiów:
Celem studiów jest kompleksowe przygotowanie słuchaczy do pracy z grupami, zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie diagnozy, badania i rozpisywania potrzeb szkoleniowych, wyznaczania celów, dobierania metod i technik ich prowadzenia oraz profesjonalnej pracy z grupą, w tym z „trudnym uczestnikiem” czy w obszarze skonfliktowanej grupy. Zajęcia wyposażą słuchaczy w wiedzę i umiejętności w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń, pozwolą popracować nad własnych samorozwojem, wyznaczaniem celów, komunikacją, asertywnością, kreatywnym myśleniem.

Podstawa prawna studiów:

  • Ustawa Prawo o szkolnictwie wyższym z dnia 27 lipca 2005 r., art. 6. pkt. 5.

Warunki i tryb rekrutacji:
Słuchaczami mogą być absolwenci wyższych studiów I i II stopnia. Studia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących w zakresie prowadzenia szkoleń, jak i dla tych, które interesowały się już prowadzeniem szkoleń i chciałyby rozwinąć swoją wiedzę oraz wykorzystać ją w praktyce.
Słuchaczami mogą być wszystkie osoby pragnące podnieść swoje kompetencje w zakresie pracy z grupami (młodzieży, dorosłych), osoby już pełniące stanowiska kierownicze, oczekujące awansu, jak i planujące karierę zawodową w zakresie prowadzenia szkoleń.

Czas trwania studiów:

  • 2 semestry

Opłaty:

  • Wpisowe 100 zł
  • Czesne wynosi 1900 zł za semestr
  • Opłata za świadectwo 30 zł
  • Istnieje możliwość opłaty czesnego w ratach.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Adres: ul. Monte Cassino 15, 70-466 Szczecin
Tel: 91 424 32 00
Fax: 91 424 32 03
E-mail: cos@wshtwp.pl