Możesz przystąpić do rekrutacji off-line czyli pobrać, wydrukować, wypełnić i podpisać formularze a następnie przynieść je do nas.

Jeśli jesteś zaineresowana(y) naszymi studiami i chcesz o coś zapytać w Punkcie Rekrutacyjnym a nie masz możliwości skontaktować się z nami, pozostaw nam Swój kontakt a odezwiemy się do Ciebie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Matura stara / nowa (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

ADMINISTRACJA

Nowoczesne państwo to sprawnie działające państwo, wypełniające w sposób należyty swoje funkcje wobec obywateli. Takie rozumienie państwa wymaga doskonale przygotowanej i wrażliwej społecznie kadry administracyjnej. Nasza propozycja studiów na kierunku Administracja została opracowana tak, aby absolwent tego kierunku posiadał wszystkie cechy dobrego urzędnika: kompetencja, rzetelność, zdolności organizacyjne, znajomość prawa, ale także zrozumienie dla problemów obywateli poruszających się w często niejasnych i niezrozumiały meandrach machiny biurokratycznej. Proponujemy w ramach tego kierunku dwie specjalności: Administracja samorządowa oraz Administrowanie bezpieczeństwem.