Aktualności

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP przekazała Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie dary od studentów WSH TWP, zebrane w ramach naszej wewnętrznej akcji “Wakacyjna paczka dla zwierzaczka”. Dziękujemy wszystkim studentom i pracownikom uczelni, którzy przyłączyli się do tej zbiórki.
29 czerwca 2017mzielinski
Dzisiaj do egzaminu dyplomowego podeszły Studentki Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią korekcyjno-kompensacyjną. Gratulujemy doskonałych wyników.
29 czerwca 2017mzielinski
DSC_0041
W dniu wczorajszym Rektor Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie dr Waldemar Urbanik podpisał porozumienie o współpracy z Oddziałem Zachodniopomorskim Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, który reprezentowała Pani Anna Rąbel, pełniąca obowiązki Dyrektora Oddziału. Przedmiotem niniejszego porozumienia jest między innymi wzajemna pomoc przy realizowaniu projektów na rzecz osób niepełnosprawnych, organizowanie praktyk studenckich lub wolontariatów, a także wspólnych seminariów lub konferencji.
29 czerwca 2017mzielinski
Dzisiaj gratulujemy Studentkom i Studentom Pedagogiki pracy z coachingiem zawodowym.
28 czerwca 2017mzielinski
Pedagodzy, dzisiaj Wasz dzień. Gratulujemy! Odpocznijcie teraz, niech to będą super wakacje. A od października zapraszamy na studia podyplomowe 🙂
27 czerwca 2017mzielinski